Karta kredytowa z bonusem

Witajcie

W tym miejscu mam dla Was propozycję, która przy okazji może mi pomóc pokryć koszty prowadzenia strony.

Skierowana jest tylko do osób, które mają w planie zrobić sobie kartę kredytową, a jeśli mieliście zamiar zrobić to w CitiBanku, to tym bardziej.

Spójrzcie na całość w taki sposób: ja podpowiadam Wam pomysł na bonus za coś, co ewentualnie i tak chcieliście zrobić, a o bonusie niekoniecznie wiedzieliście, a Wy możecie, ale nie musicie (choć mi będzie bardzo miło jeśli to zrobicie) dać mi (choć precyzyjniej – bank da, bo Wam to bonusu nie zmniejsza) za to też mały bonus.

Oczywiście wszelka wymiana danych przy zamawianiu i prowadzeniu karty kredytowej odbywa się tylko na poziomie Wy – bank. Ja nie mam do niczego dostępu. Jedynie otrzymuję bonus, który przyznaje bank, po otwarciu karty kredytowej przez udostępniony link, a sam link generowany jest z resztą również przez sam Citibank.

https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/mgm/?yourcode=JP515299AK&prid=false

Sprawa wygląda tak:

Do 22.03.2021 mają tam akcję promocyjną na karty kredytowe, w której można dostać w bonusie telefon, bonus przy tankowaniu albo kartę prezentową 200zł do Lidla.

To co można wybrać jako bonus (Jeśli coś się zmieni w bonusach, wybaczcie, nie mam na to wpływu, nie mój bank, choć szkoda 😀 ale link działa normalnie i prawidłowo wszystko funkcjonuje)

Słuchawki OPPO Enco W31

Smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW

300 do Biedronki (było 200 zł na zakupy w LIDL, dlaczego zmiana nie wiem i nie mam wpływu)

Do 720 zł zwrotu w ciągu 3 lat

Bonus dostaje każdy kto spełni warunki promocji do 22.03.2021, nawet wchodząc samodzielnie, czyli składając wniosek o kartę kredytową bez wchodzenia w mój link.

Ale tu jest właśnie to ALE. Jeśli macie dobre serce i nie robi Wam problemu, że ktoś coś z tego też ma, to jeśli wejdziecie w promocję przez ten link, to nie będę ukrywał że i ja dostanę parę zł za polecenie. Co przy braku innych zysków z prowadzenia strony, może mi po prostu zapewnić opłacenie serwera i domeny jak dobrze by poszło to i na parę lat z góry.

Też nie będę ukrywał, że jeśli już kartę założycie, to też będziecie mogli polecić komuś z bonusem dla niego i dla Was, polecając potem z własnego linku.

Ogólnie karta jak karta, mi się przydaje. Tyle co mogę powiedzieć to że np bon do Lidla przychodzi do skrzynki pocztowej i działa. Bo zakładałem akurat jak też była promocja, a karta mi była wtedy potrzebna, więc zawsze to było lepsze niż założenie za nic.

Jeśli potrzebujecie akurat kartę kredytową, pamiętajcie o mnie 😉 A założyć możecie ją klikając w link:

https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/mgm/?yourcode=JP515299AK&prid=false

Z kilku rzeczy godnych uwagi co do karty (a bardziej szczegółowo poczytacie w linku):

Citi Simplicity

  • 0zł za wydanie i używanie karty (jeżeli jest używana)
  • 0zł za powiadomienia o transakcjach
  • Płatności telefonem z Apple Pay lub Google Pay
  • Szybkie rozłożenie na raty każdego zakupu powyżej 100zł

Citibank-BP Motokarta:

  • do 720zł zwrotu w ciągu 3 lat
  • 0zł za wydanie i używanie karty
  • 0zł za powiadomienia o transakcjach
  • opcja rozłożenia na raty każdego zakupu powyżej 100zł
  • Płatności telefonem z Apple Pay lub Google Pay

Wszystkie informacje są z oferty banku, więc jeśli coś nie zagra lub coś jest nie jasne, kontaktujcie się z bankiem. Ja tylko wrzucam informację o promocji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.